KONST / Litografier / Litografisk affisch 8652596
nr 865 2596
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografisk affisch , Marc Chagall (1887-1985), Stämpelsignerad, 4939/5000, "Bonjour Paris", motivet: 63 x 47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:32:41
600 kr
700 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall